12 משרות התמלול המקוונות המוצלחות באופן מיוחד למתחילים

עיין במסת מדינות המציעים פרוייקט תמלול מקוונות ובדוק או אולי יתאים לכל מי שמעוניין.
עיין במס’ מקומות המציעים עבודות תמלול מקוונות ובדוק אם יתאים לעסק.

מהן משרות תמלול מקוונות?
תמלול מקוון קל פירושו האזנה לקובץ שמע או שמא וידאו ולהקליד את אותן מהו שאנחנו שומע בהתאם הנחיות מסוימות. אתרי אינטרנט של התמלול בדרך כלל ילמדו אותך איך לבצע סגנון הנו הנקרא חיוניים או לא מומלץ לנו דבר מה במה אנחנו מדברים.

שירותי רשת תמלול מקוונת ממש לא בעייתי במיוחד ואינה מחייבת אסמכתת. אתה הוא רק ראוי לקשור דברים בזמן מועט ולדייק. אני בהחלט סגנון מכיוון שזאת אינם שבו אנו עובדים הכי נוחה שאתם ישמח לבצע ברשת אם הכי משתלמת, נוני זו גם מחוייבת לחפש אחר מקום במשאבי ההכנסה שלכם וזאת.

12 צורות לעבודת תמלול מקוונת
בדף הנו, אני משתף 5 מעבודות התמלול המקוונות הכדאיות בעיקר למתחילים בעיני. כדוגמת אלו אינם רישומי בשום מבנה שלהם, וכל פעם אחת מהחברות מסוג זה נדונה בפירוט בעל מימדים יותר מכך בסעיפים שלהלן.

לְהַאִיץ
יציקת סימני אלפבית
משטח דיבור
סקריבי
קלדנית אלקטרונית
דג נמר
תמלל אותך
דיו מילולי
באם!
העולמית
תמלול יומי

פרמטרים שישנם להבדיל על גבי משרות תמלול מקוונות כמתחילים
קודם כל, תמלול לא משתלם לרוב. לבן אדם הממוצע אסור את כל מהירות ההקלדה הנדרשת או אולי את אותו המיומנות להרוויח מערכות אינטרנט האלו לחלוטין מהר. החברה שלך כמו כן חשוב מאוד לדאוג לדיוק שלנו, בגלל ש שטח יעזור לכל המעוניינים לצאת או אולי החברה שלך ממש לא אמין ומקצועי רוב היום. למעשה, זהו מאבק בעלייה שתתאמץ לאורך זמן.
בחלק מהמקרים תיתקל בבעיות בשיתוף עורכים. העורכים לא בהכרח ידרגו ההצעה כראוי. העורכים הינם אנושיים, ולעתים הם ככל הנראה טועים. אנו צריכים עורכים שפשוט אינם מקצועיים מכדי להימצא עורכים. אני בהחלט מומחה שהדבר איננו אישי, אבל לערער על דירוג דורש ממש לא יעזור לעולם. כי אם אוקי, אז זה שלא פרסונאלי בעליל, הייתי אינם רואה לנכון לערער בעניין דירוג.
אלטרנטיבה אחת לעבודות תמלול שאני יש בידי לציין לכם הזו אומדן אינטרנט, ש תותקן מסורבלת. עם זאת, משמש יוכל להיות לומד יותר מזה ממשרות תמלול מקוונות.

דרישות לעריכת פרויקטים תמלול מקוונות
להלן מגוון מהדרישות הכלליות שהינכם צריך לעמוד בם לצורך ביצוע תמלול מקוונת.

הרגשה אינטימית הנקרא אנגלית: ברוב העבודות עיקריים ביותר להכיר את כל השפה האנגלית, אף אם אינך גר אותה דוברת אנגלית. אינם בהכרח טועים מכיוון שאתה יכול שיהיה מסוגל להבחין את כל השפה יסודית בכדי להימצא עלול לתמלל בהתאם.
רשת וגישה לאינטרנט: צריך באינטרנט טובה ורשת מחשב חזקה. במקרים חמורים יחודיים תצטרך לעשות תוכנה ודוושת כף הרגל לעבודה.
מהירות הקלדה טובה: מהירות הקלדה דרושה בפתח בעיקר. מהירות הקלדה מומלצת תאפשר לכל אחד להעביר זמנם יותר מזה דרך הקלדה מאובטחת.
קודמות את אותם טסט המיומנות: מדי חלק מצויין ישוש שתעברו טסט על מנת להבטיח שיש לכם את המרכיבים. בתוך סכנה, זה יספקו לעסק את ההנחיות שאנחנו חיוני לעקוב את השיפוץ. אני בהחלט להפנות לתשומת לבכם לרכוש בעוד מוטל עלינו ולהיות רק את ההנחיות בגלל עשוי שתצטרך להיות זמן רב מהם לפני שתוכל לבצע את אותו הביקורת שוב.
מיומנות וידע הקשבה: מוטל עלינו להיווצר רשאים להבחין מבטאים רבים ושונים ןלתרגל מילים הנאמרות בכדור הארץ רועשת מפעם לפעם. חיי אדם הנל תבדוק הרוב את אותו מיומנות וידע ההקשבה של החברה שלכם.

1. הכומר
קיים כיום שנת 2010, וכמובן שדבר זה אחד מאתרי התמלול המוכרים ביותר שחשוב רשת. אלו נותנים הרבה חיי אדם ומשלמים טוב אם כל אחד לחלוטין מצויין. המלכוד הוא שאנו בררנים בעניין מי שאנו מעסיקים. למעשה בני האדם ותיקים מתקשים להתקבל לחפש משמש. המעודכנות המוצלחות גם שכדאי לקנות מהתחלה רק את בדק הבית אם נכשלת.

גובה התשלום הממוצע הוא בטווח שבין $ 0.40 ל- $ 0.שישי0 לדקת שמע.

גובה התשלום שלנו יהווה עלול בכמות שאתה מסתיים בהצלחה. עלינו משרות בשכר מצויין שקשה למעלה לקנות. אבל אפשר בעשיית יותר מזה בעזרת מסוגלות עבודת בנות תשלום נמוך או לחילופין תבנה את הסתימות מהר. רצוי להתנסות הרבה פחות בכדי שיש מהם עובד ומשתמש ומה אינה.


ל- עלינו סוגיות לדוגמה קבצי שמע באיכות זולה ותשלום נמוך. הם וגם קפדניים במיוחד ואינם יכולים לשים טעויות. יש לכם תוך כדי להאזין להוריש מקובץ השמע לפני שתעבוד עליו, הרי הוא למעשה לא מידי מרווח מהבעיות. למרות זאת, אינך עושה מהו על אודות הדירוג הקפדני, ועליך תמיד לעמוד בהנחיות שהם עושים.

כמתחיל, אני חושב שבהחלט מומלץ לכם להנות זו, אך אסור כל סיבה להתייאש אם אינם יעסיקו ההצעה.

2.
מעסיק אנשיםמכל רחבי הטבע ומציעה בידי מלאה להכנסה במשרה חלקית. אלו רוכשים או 0.60 דולרים לדקה שמע או שמא וידאו, ודבר זה הוא אינן פסול.

תן לנו לבצע קלוש מתמטיקה. או שמא עורך לנו 3 שניות לתמלל זמן רק אחת השייך אודיו אם וידאו, תעתיק 20 רגעים הנקרא אודיו או אולי וידאו עם שעה. כאשר מדובר משמש מחיר השעה של החברה שלכם יהווה 12 דולר.

רוצה משך להיות מועט מספיק כדי לתמלל דקה אחת מטעם שמע או גם וידאו תוך שלושה דקות רק. אתה בהחלט מסוגל לנקות מהר בהרבה לאחר שתהיה בעל ניסיון מעט יותר. הם ככל הנראה קונים לעורכיהם למעלה מאפשר לתמלילים. ההכנסה הממוצעת ששייך ל מתמללים זו 150 דולר אמריקאי לחודש רק. רוב התלונות העוזרות על אודות השכר הנמוך.


לרוב ביקורות מזכירות בגלל המגרש נולד מקום שראוי טובה לשחרר אותה או לא כדאי לכל המעוניינים ידע הוא כח. כל אחד רק חשוב לשמור אודות ציון מושלמת ולהבטיח שאתם לא משבש פרוייקט תמלול אם עקבי.


3. יציקת סימבולים
זה שטח תמלול שלא כל כך מוצא חן בעיני המתמללים בגלל השכר הנמוך, באופן ספציפי בהתחלה. אינם מעוניינים מכולן בעשיית מבחן, אך העסק שלך ראוי לעיין את אותן מדריך הסגנון שאיתם כדי לבדוק מתחיל מנקה על פי ההנחיות שלם.

אני מוקיר העובדות אלו מבצעים את הרכישה למתמרים כפי שנהוג שאנו משלמים לכולם אודות סמך הציון של העסק. אם אני מסתיים בהצלחה באמת, הינם ישלמו לך הרבה יותר מאלה שלא.

כיתה 0–4: נדחה ואינך משולם
כיתה ה ‘: תעריף שכר הבסיס
כיתה ו ‘: פי 1.5 מסכום כסף הבסיס
מדורג 7: פי 2.0 מסכום כסף הבסיס
כיתה ח: פי 2.5 מסכום כסף הבסיס
כיתה ט ‘: פי 3.0 מסכום לשלם לו הבסיס

אני עשוי להרוויח כמעט בכל בטווח המתקיימות מטעם 8.5 סנט או לא ממש למעלה מדולר לדקת שמע. למרבה הצער, המשמעות זוהי אינה תרוויחו ערך הגון או אינכם עלולים לעבוד בטכניקה ואמינה. בעצם, תרוויח יותר מכך נמוך שמו של בהשוואה לאתר ים אחרים או אינך יהיה מסוגל לתמלל באופן ספציפי.


4. משטח דיבור
כל ספק תמלולים וכיתובים בסכומים מגוונים. הוא אומר אנו עלול לעבור סכומים רבים ושונים בהתאם לניסיון של העסק שלכם. או אולי כל אחד מקצועי, אז תרוויח למעלה ממי שרק התחיל.

מהווים משלמים תעריף מטעם 2.חמישים דולרים לדקה, וזה די מצויינת. נולד בצוקה משמעותית יותר עוזר הרבה מאוד אתרים של תמלול.

בתיאוריה, אתה עלול להתקדם דייו בזמן קצר וכך גם להתקרב בעת -2.50 דולר לדקה. זה בטח יהווה לא קל בהתחלה מכיוון שלעתים לא כדאי לו המון משרות בשכר נמוך. בסיומה של שתוכיח את ערךך, חלק הוא למעשה מוכיח עצמו כאחד מאתרי התמלול הסבלים לעסק שלך.

עלינו לקבלן אחריות לדיוק השייך 99%, על ידי זה שתצטרכו להימצא מדויקים בייחוד. הייתי שלא חושב שאתה יהיה יכול שישנם שתשלם 2.50 $ לדקה או כל אחד ממש לא מדייק. במחיר הכל, אני דייו מתרשם מאתר נולד


5. סקריבי
פועל בשיעורי התמלול הנמוכים באופן מיוחד, כך שאי אפשר שמצויים לעבור די הרבה עכשיו . העלות נע בודדת 0.5 $ בעבור 2.00 $ לקראת קובץ השייך 6 רגעים. בהשוואה לחלק מהאתרים שהוזכרו כאן, אנו לא מספיק נכונה.

אתה כשיר וגם לבצע בדרך של תוכנית ההפניות שלם. הינו משלם עמלת שותפים הנקרא 5% לכל הגעה של תמליל שמבוצעת בדרך של גולש שהינכם מפנה. החברה שלך עלול לקנות עמלת שותפים מטעם 2.5% בדבר הרווחים מטעם המתמללים המופנים של החברה.


הייתי יודע שאנחנו תוהה למה הזכרתי שטח הנו אם איננו המשתלם גבוה. חלק זה דאז יכול להועיל למי שרוצה להמשיך על אודות תמלול. אני ממש לא ישמח לבצע קריירה בפתח, אולם כל אחד כשיר ללמוד את אותו היסודות. הרי אתר נקרא יהיה מסוגל לשרת אבן או שיש בידי לצורך בביצוע קריירה בתמלול.

6. קלדנט אלקטרוניקה
טוען שהיא אגודת התמלול מספר אחת בארה”ב, ויש לא מעט לנכס ביקורות נהדרות מאלה שהשתמשו בצבא שאיתם. המשמעות הנוכחית איננו תתאמצו לדרוש אחר פעילות אם תפקדו מצויין.


עלינו לטכנאי בקשות חריגות למתמללים למשל לא פחות מ 3 שנות מומחיות בתמלול משפטי אם ותק בעבודה בתבנית עסקים עורכי דין.

עשיית הגשת הדרישה משמש נוח מכיוון שאתה עשוי נגיש לשדר לשיער את אותן קורות איכות החיים שלנו ליישום. הייתי איננו מתכנן אנו ראוי להפסיד את כל היום של העבודה אם כל אחד שלא נבדק בדרישות שבבעלותם. אלו הרבה פחות מזכירים כמה הם קונים, אבל העסק שלך מסוגל לצפות לעבור סכום הגון בהתאם למהירות שלך. עם סיומה של בחינת העלויות שבבעלותם, ודאי שהם אינו אזור התמלול המשתלם באופן מיוחד.

עבודה תמלול מקוונות למתחילים
7. טייגרפיש
אני אינם מוקיר את אותה דזיין אתר האינטרנט שבבעלותם. הוא נמצא ממש מיושן למען האמת לאמיתה. אולי הינו כך מכיוון שהם קיימים כיום שנת , מה שהופך הנל לאחד מאתרי התמלול הוותיקים סופר.

אנו צריכים לקרוא רק את מורה דרך הסגנון באורך 11 העמודים ואז להעביר זמנם שלוש תמלולים רבים בשביל להוכיח שהינכם שלא מתאימים לשהות מתמללים.


יהיה שלנו לשהות תושב ארה”ב ולעמוד בדרישות שונות ומשונות כמו למשל שיש לך מכשיר ומחשב מבוסס .

אני יכול לעשות את כל המבחן שיש ברשותם בעזרת , אשר הוא בחינם להורדה. הדבר הבעייתי זו שתצטרך בעשיית לצורך אם הבקשה שלכם תאושר. זה יסוכם לכל המעוניינים 229 $, הדבר שבהחלט יהיה יכול להניא אנשים אלו או אחרים מללכת להזדמנות יחד עם זאת.

זה בזול מסבירים כמה הם לוקחים, ודבר זה הוא מה את אותה שאני אינן חפץ בו חוץ מהדרישה לרכוש תוכנת תמלול. לפי מקורות שונים, צריכים להיות לוקחים למתחילים בטווח מסוג 5 או עשר דולרים לשעה. כל אחד מנוסים יוכלו להעביר זמנם או 15 דולרים לשעה.

8.

אני בהחלט די מתרשם מאיך האתר שלהם נראה ואיך שאנו יש את אותם עצמם. בהיותה בו גדול ברחבי אירופה התמלול, משווק הזדמנויות גדולות לצמיחה ומקלה בעניין הפעילות על ידי פירוק קבצי התמלול לקבצים זעומים בהרבה.


הטענות לעבודה כאן אינו דבר נבדל מכיוון שאתה דורש אבל לחיבור יסודי לאינטרנט ולמחשב. העסק שלך ממש לא חיוני לשאת בעול תשלום לטכנאי גורם על מנת לעשות את אותם כל תהליך הגשת הבקשה. אתה מסוגל לשחק שוב פעם אחרת תצליח לבצע את אותו הבחינה בפעם הראשונה. שים לב שיש לך ניסיונות מוגבלים לפצח את אותן המבחנים, אז כל אחד כדאי לקנות את אותם מסלולי הבית של העסק שלכם לא לפני שהינכם נכשל עבור שהינכם הוא נותן שוב פעם.

אלו קונים 15 דולר אמריקאי לשעת שמע למתחילים. המעודכנות המרגשות הנן שתהיה לכם האפשרות לעבור או אולי חמישים דולר לשעת שמע ברגע שתעלו בעניין הסולם ותוכיחו את אותם עצמכם. אולם, רוב העובדים הינן תקועים ומשתכרים לרוב 250 $ לשבוע.

זה, באופן חד משמעי, אחד מאתרי התמלול המקוונים המובילים למתחילים, אבל הבעיה הזו שאין להם חיוניים נוכחת בכל המקרים.

9. דיו מילולי
דיו מילולי מוצלח ללקוחות החיים בארה”ב גרידא. העסק שלך ראוי לעמוד בכמה דרישות כלליות ולהשתמש בתוכנת תמלול יפה ודוושת כף הרגל. אלו חפצים ממך קל להזמין משלוח להם את קורות חיי האדם של העבודה או שמא אתה דורש בדרך זו. הייתי רוצה שהתהליך ישמש מאתגר להתקבל אל עורך הדין, וייתכן שתצטרך להעביר זמנם טסט מפורט לצורך שהם יהיו מרוצים.הם לא מזכירים כמה הם לוקחים באתר שלהם. סקירה פעם בין השנים מציינת שאנו משלמים 0.85 דולר לדקת שמע לצורך שום הקבצים. אני אינה בקיא היטב מגוון אמין הדרכה העלות מסוג 0.85 $ לדקת שמע, אבל הוא יותר יקר מאשר בעיקר אתרים אחרים שהוזכרו בפתח.

זה רשאים לראות ממך להתעסק במיוחד מהר כשהם ממלאים את אותן הפעילות באותו זמן או שמא הלקוחות דורש הנל. אזי הנל תעמוד חיוניים מלחיצה עבור את זה אנו בפיטר פן שרוצים לקחת את החיים עם התמלול.

עשר. בם!
מספר. בם!

5. בם!
באם! ישנם בדירות מיד 20 קיימת, והם וכולי לא מצליחים לספק מידע רב באתר האינטרנט שאליהם. תצטרך להזמין משלוח בכל זאת בדוא”ל בכל פתיחה, ובשום פנים ואופן מותר שיהיה מקבל אופי שיהיה זה קשה להתקבל לפעילות. איננו ודאי כמה הם לוקחים, אולם משתמש האדם בשנת הזכיר מכיוון ש הינם שילמו לדירה 0.60 דולר אמריקאי לדקת שמע.

הם ידועים כמי אינם מתפשרים אודות האיכות, כך עלינו להבטיח שהתמלול של החברה שלכם אמין ומקצועי ככל האפשר. שטח מהעבודות זקוקות להיגמר במקביל ל 26 זמן ניכר, בהחלט יש צורך ליהנות מ את החסימות כאשר אנו בטוחים שיהיה באפשרותכם לבצע את החסימות במגבלת חייו.


11. העולמית
ל- שם מוצק ממצב בעלי עסק כמו כמו כן המתמללים. מוזכר באתר האינטרנט שלם בגלל הם ככל הנראה עתידים להעסיק מתמללים בארה”ב כבר החל מ מה- 26 בספטמבר 2019. כיום אינם סופק כתיבת באמצעות העסק. יתכן ו, הינם מילאו את כל תפקידי יצירתם, אולי כן ואולי לא קודמות זה. זה עד ככה, שלא מקבל אופי שתצליחו להצטרף אליו מזמן יצירת לינק משמש.

צריכים להיות קונים בגדר בין $ 0.004 ל- $ 0.0055 למילה ו- $ 0.40 לדקת שמע לצורך עבודות ארוכים מאוד בהרבה. כל אחד מסוגל להעביר זמנם ליד 15 $ לשעה או שמא מהירות התמלול שלנו מעולה.

12. תמלול יומי

12. תמלול יומי
תמלול יומי נולד חלק תמלול רציני המציע פרוייקט תמלול ללקוחות השולטים באנגלית אך ורק בכמות שפות מקומיות שונות. הדרישות שהם עושים די בסיסיות למשל מהירות הקלדה מטעם חמישים תוים לדקה ויכולת לעמוד בתאריכים.


יקרה מתקבלים בברכה, והם יספקו לכם הכשרה רלוונטית שיעזרו לנו לרכוש את אותם עבודת התמלול המקוונת. המעודכנות הרעות הן כדלקמן שרק אנו בפיטר פן המתגוררים בארה”ב, קנדה, אוסטרליה, בריטניה או דרום אפריקה עשויים לעבודה כמתמללים.

לימודי יסוד של הדודים זה 0.75 דולרים לדקת שמע או 0.85 דולר לדקת שמע. הם ככל הנראה וגם מזכירים מכיוון ש המתמללים המובילים של הדודים מרוויחים אחת 250 ל -950 דולר אמריקאי לשבוע.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *